1 762 online! | Sidvisningar idag: 420 129 | Igår: 533 757 |

www.apg29.nu

Annons

Menyn är högst upp till vänster!
Prenumerera gratis på Apg29:s nyhetsmejl:

O cilat lugë! - Lindberg ishin duke luajtur gitarboogie!

Lindberg ishin duke luajtur gitarboogie me lojtarë të tërheq qese të përziera në një Halltorp Filadelfia të mbushur me njerëz!

Lindberg ishin  duke luajtur  gitarboogie  me lojtarë të tërheq qese të përziera në një të mbushur me njerëz  Halltorp  Filadelfia!

Të shtunën natën vizitoi Lindberg ishin në një të mbushur me njerëz Halltorp Filadelfia me lojtarë të tërheq përziera qese.

Lindberg u përbëhej këtë kohë të  Håkan BertilssonNenne LindbergTed SandstedtMartin Lindberg  dhe  Christer Åberg .


Lexoni gjithashtu:


Skriv ut Bädda in Mejla


Publicerat av Christer Åberg Sunday 15 October 2017 15:31 | #lindbergarna #salig blandning #halltorp #gitarrboogie | Direktlänk | Nyhetsbrev | RSS

APG29 NÅR TUSENTALS VARJE DAG!
Gillar du Apg29?
Swisha en peng till: 070 935 66 96


3 kommentarer

AnnMarie

Härlig musik!

Var det ingen som började dansa bugg?☺

Svara -   - 15/10-17 16:35 -


Susse

Nämen nu går d för långt :p

Svara -   - 15/10-17 16:43 -


Tom

👍

Svara -   - 16/10-17 00:00 -


Din kommentar

NYTT! Ditt namn och mejladress måste godkännas innan kommentaren publiceras. Efter godkännande måste du alltid ha samma namn och mejl nästa gång du postar en kommentar, annars godkänns inte kommentaren.


Kom ihåg mig?Faqet paralajmëruese krishterë të çon për të humbur

Paralajmërim për ujë të thellë

Nuk është ashtuquajtura blogs të pandjeshme nga ana e krishterë dhe faqet që paralajmërojnë e mashtrimit, por që vetë të çojë në mbeturina.

4

Läs allt!


Muslim vrarë pesë krishterët në Dagestan

Pesë gra të vrarë në të shtënat në një kishë ruse

Picture: samnytt.se. 

Një sulmues musliman bërtiti "Allahu Akbar" dhe qëlluan për vdekje pesë persona me pushkë gjuetie si ata lanë një shërbim kishtar në një kishë ortodokse ruse në republikën myslimane ruse të Dagestanit.

33

Läs allt!


Movie: The Man Rich dhe Llazari

Një film i fortë në lidhje me historinë e vërtetë të Jezusit në lidhje me i pasuri i cili erdhi në Sheol (ferr), ndërsa të varfrit Llazari erdhi në parajsë.

15

Läs allt!


Mëkat kundër Frymës së Shenjtë, #metoo dhe qielli

Christer Åberg flet për Jezusin dhe të kënduarit dhe të luajnë kitarë havajane shumë këngët e tij.

0

Läs allt!


dëshmi të rreme kundër Christer Pettersson pas vrasjes Palme

Provat kundër Pettersson falsifikuar nga policia

Foto: Express. 

Tani ajo del në një dokumentar televiziv që prova vendimtare kundër Christer Pettersson për vrasjen e Olof Palme ishte falsifikuar nga policia. 

12

Läs allt!


Allahu i Kuranit nuk është Perëndia i Biblës

Islami - Krishterimi

Bibla thotë se Perëndia ka një djalë, ndërsa Kurani thotë se Allahu nuk ka bir. Kështu është vërtetuar se ka dy perëndi të ndryshme.

37

Läs allt!


Annons


Nyjë në Knutby

Mandati Review - Knutby

TV shqyrtim show Mission tani ka zbuluar atë që ka qenë duke shkuar në për vitet prapa skenave të Kishës Knutby Filadelfia.

93

Läs allt!


Dagens ord

Vecka 08, måndag 19 februari 2018 kl. 18:30

Jesus söker: Gabriella, Ella!

Vill du bli frälst och få alla dina synder förlåtna? - Be den här bönen:

Jesus, jag tar emot dig nu och bekänner dig som min Herre och Frälsare. Jag tror att Gud har uppväckt dig från de döda. Jag ber om förlåtelse för alla mina synder. Tack att jag nu är frälst. Tack att du har förlåtit mig och tack att jag nu är ett Guds barn. Amen.

Tog du emot Jesus i bönen här ovan?
» Ja!

Så älskade Gud världen att han utgav sin enfödde Son, för att var och en som tror på honom inte ska gå förlorad utan ha evigt liv. - Joh 3:16


konvertimit mjeku ateist ndaj krishterimit

Reader Mail nga Nils

Pse nuk jam unë i kënaqur, nuk do të ndjehen si unë kam atë që kam punuar për të gjithë jetën time?

6

Läs allt!


Senaste kommentarer


Israel marshojnë Helsinki, Finland 2018

Nga Daniela Persin 

15 Shoqatat e ndryshme izraelite në Finlandë koordinuar një marshim nëpër qendër të qytetit në shkallët shtëpia e parlamentit për të mbështetur të drejtën e Izraelit për të kapitalit të saj të bashkuar Jerusalem.

11

Läs allt!


Hezbollahu ka 150.000 raketa kundër Izraelit

Reader Mail nga Lars Enarson 

Perëndia shikon mbi Izrael!

Picture: israelnationalnews.com. 

Në këtë kontekst, Siria shtënë poshtë një nga aeroplanët luftarakë të Izraelit. Kjo nuk ka ndodhur kurrë që nga lufta në Liban në vitin 1982.

4

Läs allt!


AktuelltApg29 har tusentals bloggartiklar! Gå vidare till fler artiklar:

NÄSTA


Artiklar Kommentarer Bönesidan Fråga Christer Kontakt | Bankkonto: 8169-5,303 725 382-4 | Swish: 070 935 66 96 | Paypal

Christer Åberg och dottern Desiré.

Denna bloggsajt är skapad och drivs av evangelisten Christer Åberg, 54 år gammal. Christer Åberg blev frälst då han tog emot Jesus som sin Herre för 34 år sedan. Bloggsajten Apg29 har funnits på nätet sedan 2001, alltså 17 år i år. Christer Åberg är en änkeman sedan 2008. Han har en dotter på 12 år, Desiré, som brukar kallas för "Dessan", och en son i himlen, Joel, som skulle ha varit 10 år om han hade levt idag. Allt detta finns att läsa om i boken Den längsta natten. Christer Åberg drivs av att förkunna om Jesus och hur man blir frälst. Det är därför som denna bloggsajt finns till.

Sedan 23:42 2013-08-16 har det varit 373 425 107 sidvisningar på Apg29!

Apg29 har just nu 16 326 bloggartiklar, 79 596 kommentarer och 52 980 bönämnen.

Varsågod! Du får kopiera mina artiklar och publicera på din egen blogg eller hemsida om du länkar till sidan du har hämtat det!

Apg29 använder cookies. Cookies är en liten fil som lagras i din dator. Detta går att stänga av i din webbläsare.

MediaCreeper

Besök också Apg29 på:

Facebook | Twitter | Youtube | Vimeo | Instagram | Gab

TA EMOT JESUS!

↑ Upp