Language

Apg29.Nu

Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
REKLAM:
Salvation

Stöd Apg29 genom att swisha 20 kr till 072 203 63 74. Tack.

Cookies Cookies -

Apg29 përdor cookies.

Cookies.

Duke surfing Apg29 dhe të përdorni karakteristikat e tij, ju pranoni me përdorimin e cookies.


Christer ÅbergAv Christer Åberg
tisdag, 22 oktober 2019 10:21

Cookies Cookies -

Apg29 përdor cookies. Cookies në gjuhën suedeze. Kjo është për faqe për të punuar mirë dhe për një përvojë më të mirë të përdoruesit. 

Ndër të tjera, cookies në formën e komenteve për ju në vend që të jetë në gjendje për të ruajtur emrin tuaj dhe e-mail kështu që ju nuk e plotësoni atë çdo herë që ju shkruani një koment. email-it tuaj dhe emri (ose emrin) është ruajtur në një bazë të dhënash që nuk është e qartë për publikun. Cookies janë përdorur edhe për statistikat e Google.

Cookies janë skedarë të vegjël që janë ruajtur në nivel lokal në kompjuterin tuaj. Kjo nuk është një tortë që ju mund të hani. ;) Ju mund të vendosni shfletuesit tuaj si ju doni këto fotografi për të punuar, nëse doni ata apo jo. Turn off plotësisht mjet si ajo është një rrezik se kjo faqe nuk është duke punuar si duhet.

ekipet

Ligji për komunikime elektronike ndryshuar 1 korrik 2011. Një vit më parë, qeveria doli me sugjerimin që të dhënat mund të shikohet vetëm nga e ruajtur në pajisjen e fundme me pëlqimin e përdoruesit - tashmë, përdoruesit duhet të informohen në lidhje me qëllimin e cookies.

Para se ajo ishte mjaft e mjaftueshme për të vetëm të informuar konsumatorët e këtij informacioni të mbledhura nga, ose të ruajtura në kompjuterin e tyre - me ligjin cookie, ende në Kapitullin 6. § 18, kjo nuk është e mjaftueshme për të vetëm të informuar konsumatorët, tani konsumatorët gjithashtu dakord që informacioni i marrë nga ose të ruajtura në pajisjet e tyre. Cookie Ligji është projektuar për të rritur ndërgjegjësimin e asaj që është ruajtur në kompjuterin e dikujt.

Duke surfing Apg29 dhe të përdorni karakteristikat e tij, ju pranoni me përdorimin e cookies.

Info Banner

Ju mund të klikoni off info flamurin më poshtë në lidhje me cookies, klikoni "Unë e kuptoj" dhe vazhdojnë surfing Apg29.

Ju lutem më kontaktoni nëse keni pyetje për këtë, ose shkruani në komentet më poshtë.

Ju faleminderit për vizitën e blog faqen Apg29.Nu!


Publicerades tisdag, 22 oktober 2019 10:21:22 +0200 i kategorin och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live på Youtube


Apg29.Nu - Live med Christer Åberg


"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

torsdag 24 september 2020 09:18
Jesus,kom till oss alla idag! Du ser alla som lider av olika problem nu och vill ha gudomlig hjälp. Vill nu i ödmjukhet be Dig Jesus om förbarmande och kärlek till ett nytt liv i glädje över Din nåd!

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
PAYPAL: paypal.me/apg29
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp