Language

Apg29.Nu

Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
REKLAM:
Salvation

Stöd Apg29 genom att swisha 20 kr till 072 203 63 74. Tack.

sot sexrubriker

E cila gazetë keni këto sexrubriker?

Screenshot i sexrubriker Ditës.

Photo: Emri i revistës është shpallur në artikull.

Expressen dhe Aftonbladet janë dy gazetat që zakonisht i referohen seksit në disa prej artikujve të saj, por besoni apo jo, këto tituj nuk janë nga ndonjë prej këtyre revistave.


Christer ÅbergAv Christer Åberg
lördag, 23 november 2019 14:54

Ordfynderi

"Po në qoftë se një murgeshë duke bërë seks?"

"Ne duhet të vazhdojmë të kemi marrëdhënie seksuale kur asnjë prej nesh duan?"

Një do të mendojnë se ka Aftonbladet dhe gazeta Expressen që ka shkruar këto tituj dhe artikuj, jo, ajo është në të vërtetë gazeta Christian Day. Prandaj vogël im ordfynderi "Sot sexrubriker".

Bëhen më të fokusuar

Çfarë nevojë njerëzit është Jezu Krishti, i cili gazeta Dita duhet të jetë më shumë e fokusuar në dhënien. Atëherë nuk do të jetë ndoshta rendi edhe në gjëra të tjera.


Publicerades lördag, 23 november 2019 14:54:17 +0100 i kategorin och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live på Youtube


Apg29.Nu live med Christer Åberg


"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

onsdag 30 september 2020 21:49
Led mig Jesus rätt...arbete och familjesituation

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
PAYPAL: paypal.me/apg29
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp