Language

Apg29.Nu

BUTIK NY! | Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
DONERA till Apg29 - bli månadsgivare!
SWISH: 072 203 63 74

REKLAM:
Salvation

Hacker Përpjekje për Apg29

Ajo ka qenë e përsëritur thatë përpjekjet në Apg29 si injeksione SQL.

Hakerat.

Arsyeja për haker papritur sulmojnë unë nuk e di, por unë pyes veten në qoftë se kjo ishte për shkak të këtij neni: Franklin Graham homofobike ose ungjilltarit?


Christer ÅbergAv Christer Åberg
torsdag 6 februari 2020 09:08

injeksione SQL

Dje kam marrë një email nga kompaninë time hosting ku njoftoi se është bërë përpjekje hacker në blog vend Apg29.nui formën e injeksioneve SQL .

"Ne kemi zbuluar se funksionet Faqja e apg29.nu përdorura në përpjekjet për të kryer SQL injeksion për të fituar qasje administrative në anën."

Arsyeja?

I mbyllur momentin funksioni si ata u përpoqën të përfitojnë dhe të pastrohen baza e të dhënave e malware Apg29 ka bërë për këtë kohë.

Arsyeja për haker papritur sulmojnë unë nuk e di, por unë pyes veten në qoftë se kjo ishte për shkak të këtij neni: Franklin Graham homofobike ose ungjilltarit?


Publicerades torsdag 6 februari 2020 09:08:40 +0100 i kategorin och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live på Youtube


Ta emot Jesus nu


"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

lördag 28 november 2020 13:20
Hjälp Herre min Jesus

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
DONERA till Apg29 - bli månadsgivare
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp