Language

Apg29.Nu

BUTIK NY! | Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
DONERA till Apg29 - bli månadsgivare!
SWISH: 072 203 63 74

REKLAM:
Himlen TV7

Malle Lindberg mbush 90 vjet

Shih imazhe unike dhe video me Malle Lindberg!

Malle Lindberg mbush 90 vjet më 29 shtator, 2019.

Sot, 29 shtator 2019 mbush legjendar Suedisht Ungjillori Malle Lindberg 90 vjet! Urime Malle!


Christer ÅbergAv Christer Åberg
söndag, 29 september 2019 01:39

Malle Lindberg , emri i vërtetë i të cilit është Birger Tord Uno Lindberg, i lindur 29 shtator 1929 në Nässjö.

VIDEO

Malle Lindberg këndon Tani unë shoh qiellin, dhe unë kam biletë në 2018

Zigernarpredikanten Malle Lindberg 1964

Në shtëpi Malle Lindberg

PICTURES

Malle Lindberg vijnë në sallën makinë të Hjälmseryd Vjetër.

Malle Lindberg me nipin e tij Nenne Lindberg (në mes) dhe Nennes biri Martin për të majtë dhe Hakan Bertilsson e duhur.

Malle Lindberg dhe tigër i tij në shtëpinë e tij në Gothenburg.Publicerades söndag, 29 september 2019 01:39:46 +0200 i kategorin och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live på Youtube


Direkt med Christer Åberg


"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

torsdag 3 december 2020 23:44
🙏Ni får gärna be för mig. Har inga krafter kvar i min kropp, orkar knappt att gå ngr meter ens. Svårt med andningen. Har alltid varit så stark innan i livet. Hemska saker har hänt i mitt liv.

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
DONERA till Apg29 - bli månadsgivare
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp