Language

Apg29.Nu

BUTIK NY! | Christer Åberg | TV | Bönesidan | Fråga Christer Åberg | Skrivklåda | Chatt | Läsarmejl | Skriv | Media | Info | Sök
Ditt stöd behövs!
SWISH: 072 203 63 74

REKLAM:
Himlen TV7

Therese Basourus Ivarsson Në sediljen e përparme - Diagnostikuar me MS për 17 vjet, sot për mrekulli e shëndetshme

"Therese u diagnostikua me Sklerozë të Shumëfishtë, MS. Certifikata mjekësore thotë e pashërueshme por ajo përjetoi një mrekulli kur Jezusi e shëroi atë."

Programi Në sediljen e përparme nga Himlen TV7 me Per Åkvist.


Christer ÅbergAv Christer Åberg
torsdag, 19 november 2020 14:29

Në serialin "Në sediljen e përparme", Per Åkvist mbledh njerëz interesantë në një makinë emocionuese dhe flet me ta gjatë rrugës për një kafe.

Historia e jetës së një personi mund t'i japë rehati dhe forcë të tjerëve përreth. Ndiqni kur mysafirë nga prejardhje të ndryshme tregojnë për përvojat e tyre të Zotit. Ku mund të ketë biseda më të relaksuara sesa në sediljen e përparme?

Mikpritësi Per Åkvist drejton një xhiro në një makinë sportive ose klasik amerikan me një mysafir të ri çdo javë!

Programet e hershme

Shihni më shumë në Himlen TV7


Publicerades torsdag, 19 november 2020 14:29:24 +0100 i kategorin TV och i ämnena:

Nyhetsbrevet - prenumerera gratis!


Senaste live på Youtube


Jag är ej sjuk i Covid-19


"Perëndia e deshi aq botën, sa dha Birin e Tij [Jezuin], të cilitdo që beson në të të mos humbasë, por të ketë jetë të përjetshme." - 03:16

"Por, sa më shumë të  marrë  Atij [Jezui], atyre Ai u dha pushtetin të bëhen bij të Perëndisë, atyre që besojnë në emrin e tij." - Gjoni 1:12

"Sepse, po të rrëfesh me gojën tënde Zotin Jezus, dhe po të besosh në zemrën tënde se Perëndia e ngjalli prej së vdekurish, do të shpëtohesh." - Roma 10: 9

Dëshironi të merrni të ruhen dhe të marrë të gjitha mëkatet e tua të janë falur? Lutuni këtë lutje:

- Jezusi, unë do t'ju marr tani dhe ju rrëfej si Zotin. Unë besoj se Perëndia ju ringjall prej së vdekurish. Faleminderit që unë tani jam i shpëtuar. Faleminderit që e ke falur mua dhe ju falënderoj që unë jam tani një fëmijë i Perëndisë. Amen.

A ju merrni Jezusi në lutje lart?


Senaste bönämnet på Bönesidan

tisdag 24 november 2020 20:48
Be för mitt vänstra öga, att Gud helar.

Senaste kommentarer


Aktuella artiklarSTÖD APG29
SWISH: 072 203 63 74
PAYPAL: paypal.me/apg29
BANKKONTO: 8150-5, 934 343 720-9
IBAN/BIC: SE7980000815059343437209 SWEDSESS

Mer info hur du kan stödja finner du här!

KONTAKT:
christer@apg29.nu
072-203 63 74

MediaCreeper

↑ Upp